Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zarząd
blank_158.png

Waldemar Humięcki

Prezes Zarządu

Manager z wieloletnim doświadczeniem w biznesie i administracji. W swojej karierze zawodowej pełnił liczne funkcje kierownicze w spółkach prawa handlowego, administracji centralnej oraz samorządowej. Absolwent Akademii Rolniczo – Technicznej w Olsztynie, gdzie uzyskał tytuł magistra inyżyniera na Wydziale Rolniczym - Specjalność Agrolotnictwo. Natomast w roku 1996 uzyskał tytuł doktora. Ukończył aplikację kontrolerską w Najwyższej Izbie Kontroli oraz liczne kursy i szkolenia z zakresu zarządzania i prawa. Ukończył studia menadżerskie Executive Master of Business Administration (EMBA) w Warszawie. ...  więcej »

blank_158.png

Mariusz Rusiecki

Członek Zarządu

Ukończył studia z zakresu nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim, zarządzanie na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia Master of Business Administration we Francuskim Instytucie Zarządzania. W latach 2012-2016 pełnił funkcję członka Rady Programowej TVP S.A. Oddział w Łodzi. W latach 2016-2019 pracował w PKN ORLEN S.A. na stanowiskach kierowniczych w obszarze komunikacji korporacyjnej, a także jako dyrektor Działu Standardów i Relacji z Klientami Sieci Detalicznej. Od 2019 zajmuje stanowisko członka Zarządu ORLEN Aviation Sp. z o.o. ... więcej »

blank_158.png

Sylwia Iwańczuk

Członek Zarządu ds. finansowych

Od początku pracy zawodowej związana z obszarami ekonomicznymi, personalnymi, korporacyjnymi. Posiada długoletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami osobowymi zdobyte w firmach komercyjnych oraz instytucjach administracji. Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Białymstoku oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie z zakresu Zarządzania Zasobami Pracy, Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Executive Master of Business Administration MBA. Jako Członek Zarządu odpowiada za finanse, controlling i podatki.

​​
 
 

Marki Grupy ORLEN