Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zarząd
blank_158.png

Dorota Kleszczewska

Prezes Zarządu

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania zdobyte w podmiotach komercyjnych oraz publicznych.​ Odpowiadała m.in. za opracowanie strategii rozwoju i wdrażanie planów efektywnościowych, zarządzanie zmianą oraz realiz​ację projektów restrukturyzacyjnych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów BtoB, komunikacji kryzysowej oraz wsparciu trudnych projektów inwestycyjnych wymagających prowadzenia dialogu i relacji z lokalnymi społecznościami w tym z obszarów tzw. zielonej energii. więcej »

blank_158.png

Mariusz Rusiecki

Członek Zarządu

Ukończył studia z zakresu nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim, zarządzanie na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia Master of Business Administration we Francuskim Instytucie Zarządzania. W latach 2012-2016 pełnił funkcję członka Rady Programowej TVP S.A. Oddział w Łodzi. W latach 2016-2019 pracował w PKN ORLEN S.A. na stanowiskach kierowniczych w obszarze komunikacji korporacyjnej, a także jako dyrektor Działu Standardów i Relacji z Klientami Sieci Detalicznej. Od 2019 zajmuje stanowisko członka Zarządu ORLEN Aviation Sp. z o.o. więcej »

blank_158.png

Sylwia Iwańczuk

Członek Zarządu ds. finansowych

Od początku pracy zawodowej związana z obszarami ekonomicznymi, personalnymi, korporacyjnymi. Posiada dłu​goletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami osobowymi zdobyte w firmach komercyjnych oraz instytucjach administracji. Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Białymstoku oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie z zakresu Zarządzania Zasobami ​Pracy, Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Executive Master of Business Administration MBA. Jako Członek Zarządu odpowiada za finanse, controlling i podatki.

​​​ ​​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN