Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Mariusz Rusiecki
Waldemar Mazurek

Mariusz Rusiecki

Członek Zarządu

Ukończył studia z zakresu nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim, zarządzanie na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia Master of Business Administration we Francuskim Instytucie Zarządzania. W latach 2012-2016 pełnił funkcję członka Rady Programowej TVP S.A. Oddział w Łodzi. W latach 2016-2019 pracował w PKN ORLEN S.A. na stanowiskach kierowniczych w obszarze komunikacji korporacyjnej, a także jako dyrektor Działu Standardów i Relacji z Klientami Sieci Detalicznej. Od 2019 zajmuje stanowisko członka Zarządu Orlen Aviation Sp. z o.o. 

W latach 2014-2018 radny Sejmiku Województwa Łódzkiego, członek Komisji Rozwoju Regionalnego, Gospodarki Przestrzennej, Transportu i Komunikacji oraz Ochrony Zdrowia. Od 2018 radny Rady Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy, przewodniczący Komisji Rewizyjnej. Od 2018 roku pełni funkcję doradcy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. 

W zarządzie ORLEN Aviation Sp. z o.o. odpowiada za nadzorowanie procesu sprzedaży usług magazynowania i tankowania paliw lotniczych, procesów zakupowych, obszaru utrzymania ruchu, działalności administracyjnej w zakresie zarządzania nieruchomościami i administracją obiektów, strategii rozwoju systemów informatycznych i infrastruktury IT oraz nadzorowanie i koordynowanie procesów inwestycyjnych.

« powrót

​​​​​​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN