Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Dorota Kleszczewska
Mariola Furkacz

Dorota Kleszczewska

Prezes Zarządu

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania zdobyte w podmiotach komercyjnych oraz publicznych.

Odpowiadała m.in. za opracowanie strategii rozwoju i wdrażanie planów efektywnościowych, zarządzanie zmianą oraz realizację projektów restrukturyzacyjnych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów BtoB, komunikacji kryzysowej oraz wsparciu trudnych projektów  inwestycyjnych wymagających prowadzenia dialogu i relacji z lokalnymi społecznościami w tym z obszarów tzw. zielonej energii. Realizowała projekty marketingowe i rozwojowe dla wielu firm i instytucji, była również kierownikiem licznych projektów międzynarodowych. Nadzorowała działania wspierające sprzedaż oraz podnoszące jakość obsługi świadczonych usług.

Wiedzę z zakresu zarządzania zdobywała na studiach z zakresu zarządzania (EMBA) oraz licznych kursach i szkoleniach realizowanych między innymi przez Stanford Graduate School of Business.

Od lat działa aktywnie na polu zrównoważonego rozwoju i CSR. Jest prezesem Zarządu Fundacji Instytutu Matki i oraz członkiem elitarnej sieci badawczej HBSC działającej pod auspicjami WHO oraz autorką licznych publikacji naukowych poświęconych tematyce zdrowia publicznego. Jest absolwentką Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. W 2019 roku otrzymała stopień naukowy doktora nauk o zdrowiu. Prywatnie pasjonuje się jeździectwem WKKW oraz żeglarstwem.

« 

​​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN